Spis treści:
1. Żółty – kolor roku
2. Klasyczne połączenia koloru żółtego oraz męskie stylizacje
3. Jak nosić żółty w codziennym życiu?
4. Męskie dodatki w żółtym kolorze
5. Podsumowanie
6. FAQ

Żółty – kolor roku

Żółty to kolor, który od lat króluje na wybiegach podczas pokazów mody. W tym roku został uznany przez międzynarodowy instytut Pantone jako kolor roku! To oznacza, że możemy spodziewać się, iż będzie on obecny zarówno w modzie kobiecej, jak i męskiej. Jednak dla niektórych panów żółty może być dość trudnym kolorem do zaakceptowania. Dlatego w dzisiejszym artykule postaramy się przedstawić kilka porad, jak dobrze nosić żółty w codziennym życiu.

Klasyczne połączenia koloru żółtego oraz męskie stylizacje

Klasyczną kombinacją z żółtym jest granat, szary lub biały kolor. Dzięki temu można stworzyć wiele pięknych stylizacji, które będą doskonale pasować na różnego rodzaju okazje. Przykładowymi elementami garderoby w żółtym kolorze są: swetry, koszule, bluzy, kurtki czy spodnie. Jednak nie trzeba od razu wchodzić w totalny look. Wystarczy dodać kilka akcentów – np. żółte skarpetki czy naszyjnik.

Jak nosić żółty w codziennym życiu?

Jeśli chcesz zacząć eksperymentować z żółtym kolorem, najlepiej zacznij od prostych elementów garderoby – np. jednokolorowej koszulki lub swetra. Kolejnym krokiem będzie połączenie żółtej bluzy z klasycznymi jeansami oraz białymi butami sportowymi. Ponadto, warto wspomnieć o tym, że mężczyźni bardzo dobrze prezentują się w żółtych koszulach polo, które są świetnym wyborem na cieplejsze dni.

Męskie dodatki w żółtym kolorze

Nie tylko ubrania mogą być w żółtym kolorze – warto również postawić na modne dodatki takie jak: torby, okulary przeciwsłoneczne, paski czy czapki. Dzięki nim można dodać do swojej stylizacji nieco świeżości i oryginalności.

Podsumowanie

Żółty kolor to idealna propozycja dla panów, którzy chcą wprowadzić do swojego stylu trochę odrobinę świeżości. Może on stanowić doskonałe uzupełnienie każdej męskiej stylizacji. Pamiętaj, że nie musisz od razu ubierać się całkowicie na żółto – wystarczy dodać kilka akcentów, aby cieszyć się dobrym stylem.

FAQ

Jakie kolory pasują do żółtego?

Do żółtego koloru świetnie pasują odcienie granatu, szarości oraz bieli. Można również postawić na odważniejsze połączenia z kolorami jak: fioletowy, zielony czy czerwony.

Czy żółty kolor jest tylko dla odważnych?

Nie ma reguły, że żółty kolor jest tylko dla odważnych. Warto jednak pamiętać, żeby w swojej stylizacji zachować umiar i nie przesadzać z ilością tego koloru.

Jakie dodatki można nosić w żółtym kolorze?

Do męskiej stylizacji w żółtym kolorze warto dodać modne dodatki takie jak: torby, okulary przeciwsłoneczne, paski czy czapki. Dzięki nim można dodać do swojego stylu nieco świeżości i oryginalności.