Jakie kolory ust będą modne w tym roku?

Moda to nie tylko ubrania, ale również makijaż. W tym roku odcienie na ustach są szczególnie ważne. Jakie kolory świetnie będą się prezentować? Przeczytaj nasz artykuł, aby poznać najnowsze trendy.

1. Czerwień

Czerwień od dawna jest klasycznym kolorem na ustach, ale w tym roku będzie ona szczególnie popularna. Odcień czerwieni może być różny – od jasnych po ciemne. Jednakże, aby wyróżnić się z tłumu, warto postawić na głębokie, burgundowe czerwienie.

Czerwień to kolor uniwersalny i pasuje do każdej osoby – niezależnie od karnacji czy kształtu ust. Warto jednak pamiętać, że jeśli postawi się na mocny, czerwony kolor na ustach, należy ograniczyć resztę makijażu.

2. Brązy

Brązy to kolor, który kojarzy się z ziemią i naturą. W tym roku będzie często pojawiał się na ustach modelek i influencerek. Najmodniejsze będą brązy w odcieniach beżu i miodowego złota. Ten rodzaj koloru wygląda szczególnie dobrze na skórze z odcieniem oliwkowym.

Brązy można łączyć z jasnym makijażem oczu i delikatną różem na policzkach – w ten sposób cały look będzie wyglądał naturalnie i subtelnie.

3. Róż

Róż to odcień kojarzący się z romantyzmem i kobiecością. W tym roku będą modniejsze bardziej intensywne, neonowe odcienie. Takie kolory świetnie sprawdzą się na imprezach oraz wieczorowych spotkaniach ze znajomymi.

Jeśli ktoś nie jest przekonany do neonowych różów, może postawić na odcienie bladoróżowego lub pudrowego różu, które pasują niemalże do każdej karnacji.

4. Pomarańcza

Pomarańcza to kolor letni i pozytywny. W tym roku warto postawić na pomarańczowe matowe szminki. Taki kolor świetnie pasuje do ciemniejszych karnacji i sprawia, że usta wyglądają pełniej i bardziej soczyście.

Pomarańczę można łączyć z subtelnym brązem na powiekach oraz lekkim kreskowaniu oczu.

Podsumowanie

W tym roku najmodniejsze kolory na ustach to czerwień, brązy, róż i pomarańcza. Czerwienie będą głębokie i burgundowe, a brązy w odcieniach beżu i miodowego złota. Neonowe różowe szminki oraz pomarańczowe maty to także hity sezonu.

Sekcja FAQ

1. Jakie kolory na ustach będą modne w tym roku?

Najmodniejsze kolory na ustach w tym roku to czerwień, brązy, róż i pomarańcza. Czerwienie będą głębokie i burgundowe, a brązy w odcieniach beżu i miodowego złota. Neonowe różowe szminki oraz pomarańczowe maty to także hity sezonu.

2. Które kolory na ustach pasują do każdej osoby?

Najbardziej uniwersalnym kolorem na ustach jest klasyczna czerwień. Jednakże, brązy w odcieniach beżu i miodowego złota oraz pudrowy róż również pasują do niemalże każdej osoby, niezależnie od karnacji.

3. Jakie makijaż powinien towarzyszyć pomarańczowym ustom?

Pomarańczowe matowe szminki najlepiej łączyć z subtelnym brązem na powiekach oraz lekkim kreskowaniu oczu. W ten sposób makijaż będzie wyglądał spójnie i naturalnie.